آنچه پیش از خیاطی باید بدانید

قبل از اینکه یاد بگیرید چگونه خیاطی کنید باید به نکاتی توجه داشته باشید
وقتی شما میخواهید یک فعالیت جدید را بیاموزید، اینگونه به نظر می رسد که کل دنیا از شما بیشتر درباره آن میدانند و حتی دانستن اینکه چگونه باید درباره آن جست و جو کنید میتواند یک چالش بزرگ باشد.
بهترین راه برای یادگیری هر چیز جدیدی این است که مطالب را در یک مرحله و در یک زمان آموزش ببینید.شروع یادگیری خیاطی کار ساده ایست اگر شما بتوانید اطلاعاتی که به آنها نیاز دارید را پیدا کنید ودرباره آنها یکباره قدم بردارید.
یادگیری خیاطی یک تجربه کاملا "عملی" و "یادگیری با انجام دادن خیاطی هم زمان" است. درس های خیاطی ما را یک بار در یک مرحله دنبال کنید تا از دوخت خود نهایت استفاده را ببرید.


دوخت اصطلاحات و تعاریف

گاهی اوقات به نظر می رسد هنگامی که شما خیاطی را یاد می گیرید مردمی که خیاطی را میدانند به زبان دیگری صحبت می کنند. وحشت نکنید! راهنمایی در دسترس است .یادگیری نحوه خیاطی و برقراری ارتباط با افرادی که درباره آن میدانند ، بسیار آسان تر است اگر اصطلاحات خیاطی را درک کنید.اطلاحاتی مانند" دوخت ساده،دوخت زیگزال،قطعات چرخ خیاطی،راسته دوزی،گل دوزی،تیکه دوزی،مطلسه دوزی،دوخت زیپ مخفی،دوخت مادگی یا جادکمه.خرید چرخ خیاطی

بیشتر خیاط ها نیاز به چرخ خیاطی خواهند داشت. اطلاعات زیادی در اینترنت درباره چرخ های خیاطی وجود دارد که برای هر کس که خیاطی یاد می گیرد بسیار طاقت فرسا است. اگر دستگاهی دارید ، مطمئنایک کتابچه راهنمای آن دستگاه را نیز دارید. یک کتابچه راهنمای چرخ خیاطی برای چرخ خیاطی شما یادگیری خیاطی را بسیار راحت تر کرده و از نا امیدی شما در استفاده از چرخ خیاطی جلوگیری می کند. دانستن قطعات یک چرخ خیاطی به شما کمک می کند تا با چرخ خیاطی ارتباط برقرار کنید و نحوه کار با آن را بهتر درک کنید.


مراقبت از چرخ خیاطی

خیلی از ما چرخ خیاطی داریم و میخواهیم به سرعت و به یکباره از آن استفاده کنیم بدون اینکه دفترچه راهنمای آن را مطالعه کرده باشیم.اگر این مورد درباره شما صادق باشد ، می توانید بیشترین اطلاعات اولیه را به صورت آنلاین بیابید و ادامه دهید. البته باید به این نکته توجه کنید که ممکن است مطالبی را که جست و جو میکنید با مدل چرخ خیاطی شما مطابقت نداشته باشد . برای اینکه چرخ خیاطی شما آسیب نبیند اصول استفاده از آن را یادبگیرید.

حتما برای شروع یاد بگیرید چگونه دوخت درز ها و سایر فنون چرخ خیاطی را انجام دهید

تفاوت در انواع دوختها پایه اصلی اکثر پروژه های خیاطی و مکانی عالی برای شروع یادگیری خیاطی است. درزهایی که دارای دوخت مستقیم یا راسته دوزی می باشند برای هر پروژه حرفه ای ضروری است. نحوه صحیح دوخت مستقیم را به صورت اساسی بیاموزید که یکی از اولین مراحل یادگیری دوخت است ، سپس به سراغ سایر روش های خیاطی بروید تا خیاطی کردن تقریباً هر چیزی را بیاموزید.

خیاطی را شروع کنید

تمرین ، آزمایش و تحقیق کنید! با استفاده از ابزارهای اساسی خیاطی با یک پروژه ساده شروع کنید. یک کیف دستی ساده بدوزید، یک کیسه بدوزید یا یک روکش بالش را امتحان کنید.یک الگوی رایگان در اینترنت به شما کمک میکند تا این دوخت هارا انجام دهید. ما در این وبسایت به شما مراحل انواع دوخت را آموزش میدهیم تا بتوانید هر آنچه را که در ذهن خود تصور میکنید بدوزید.

 

توسط : gomar | تاریخ : 1399/07/01 | نظرات