درباره فروشگاه اینترنتی ماسوره :

فروشگاه اینترنتی ماسوره در  سال ۱۳۹۶باتکیه بر دو عنصر کسب دانش تجاری در حوزه ی  آنلاین وداشتن تجربه ی 50 ساله در حوزه ی 
افلاین در صنعت دوخت بارگذاری شده است . و  هدف  تاسیس این سایت بهبود عرضه کالا و" تجربه لذت بخش و مطمئن یک خرید خوب " در صنعت دوخت و احترام به حقوق مصرف کننده تاسیس گردید.
تلاش همیشگی ما بر عرضه کامل لوازم یدکی صنعت دوخت به صورت مرجع کامل وهمچنین چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی می باشد و به شما این اطمینان داده می شود که تیم فنی و کنترل کیفی فروشگاه ماسوره استانداردهای مربوط به هر کالاها را تایید می نماید و کالاهای بی کیفیت هیچگاه در فروشگاه اینترنتی ماسوره عرضه نخواهد شد. ماسوره با ایجاد رابطه مستقیم با تولید کننده و وارد کنندگان معتبر و اخذ نمایندگی رسمی ضمن تضمین بهترین قیمت، امکان ارائه خدمات گارانتی بلند مدت کالاها را نیز برای خریداران فراهم آورده است.
هدف اصلی ما تسهیل تامین قطعات ماشبن آلات دوخت با نازلتربن قیمت می باشد میباشد.

رويکرد :

«ارائه اطلاعات صادقانه» «ارسال سريع»، و «تضمين اصل بودن کالا» سه اصل اوليه است که سایت ماسوره از نخستين روز تاسيس سعي کرده به آن پايبند باشد و با رعايت اين سه اصل، هميشه ايده ها و خدمات جديدي را به کاربران ارائه کرده است . ماسوره، با هماهنگي دقيق با تامين کننده هاي خود ارسال درسريع ترين زمان ممکن فراهم کرده است.
در تهران و شهرستان ها فروش پس از واريز مبلغ به حساب مي باشد. با توجه به حجيم بودن برخی ازمحصولات ارسال از طريق باربري صورت مي گيرد. هزينه ارسال تا باربري تهران به عهده سایت ماسوره مي باشد. .
"شما براي خريدتان وقت نمي‌گذاريد، آن‌چه را که نياز داريد خودش را به شما خواهد رساند"

.
سایت ماسوره با مالکيت حقيقي احسان درفشی قهرودی متولد سال 1364 در تهران و از فعالان حوزه کسب و کارهاي اينترنتي اداره مي گردد و در زمينه معرفی و فروش انواع چرخ خیاطی خانگی و صنعتی ولوازم یدکی صنعت دوخت و نساجي فعاليت مي کند.